Eksplozja w Warszawie! Nie żyją dwie osoby! Trwa akcja ratunkowa

Na terenie jednej z firmy znajdujących się w rejonie warszawskiego Tarchomina doszło do wybuchu. Mimo podjętych działań życia dwóch osób nie udało się uratować.

Fot. Polska w Pigułce

Wybuch miał miejsce podczas robót konserwacyjnych w komorze ciepłowniczej w Białołęce. Dwie osoby doznały poważnych obrażeń, a mimo wysiłków służb medycznych, obie zmarły.

Paulina Onyszko, rzecznik prasowy policji działającej na Białołęce, podkreśliła, że przyczyny tego tragicznego zdarzenia nie są jeszcze znane. „Nie jesteśmy pewni, co spowodowało eksplozję. Niestety, dwie osoby poniosły śmierć mimo natychmiastowej pomocy”, powiedziała Onyszko.

W odpowiedzi na tragiczne wydarzenie, na miejsce został wysłany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Teren wokół miejsca wybuchu jest obecnie zabezpieczony, a służby specjalistyczne dokładnie analizują sytuację, próbując ustalić przyczynę eksplozji.

Oprócz służb ratunkowych, na miejscu działają również funkcjonariusze policji oraz przedstawiciel prokuratury, którzy starają się wyjaśnić okoliczności tragicznego wypadku.