Nocna tragedia. Nie żyje 6-letnia dziewczynka i 46-letni mężczyzna

W małej miejscowości Jeziorki koło Augustowa (woj. podlaskie) doszło do tragicznego zdarzenia. Auto osobowe marki Opel zderzyło się z ciągnikiem z beczkowozem na drodze krajowej nr 16. W wyniku kolizji zginęły dwie osoby – 6-letnia dziewczynka i 46-letni mężczyzna.Późnym wieczorem w piątek na drodze krajowej nr 16 rozegrały się dramatyczne sceny. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca Opla, podążając drogą, uderzył w tył ciągnika. W autach podróżowało kilka osób. W samochodzie osobowym znajdowały się trzy osoby: kierowca oraz dwójka dzieci.

Niestety, na miejscu wypadku życie straciła 6-letnia dziewczynka. Do szpitala przewieziono również 46-latka, który niestety kilka godzin później zmarł od odniesionych obrażeń. 4-letnie dziecko, które także znajdowało się w aucie, trafiło do placówki medycznej, a jego stan nie jest na razie znany.

„Wszystkie służby ratunkowe działały na miejscu wypadku. To bardzo tragiczne zdarzenie, które wstrząsnęło lokalną społecznością. Dochodzenie w tej sprawie trwa i staramy się ustalić wszystkie okoliczności tej tragedii.” – powiedział podkom. Marcin Gawryluk z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, cytowany przez TVN24.pl.

Mieszkańcy Jeziorek są w szoku. Tego rodzaju tragedie nie zdarzają się tutaj często, a śmierć tak młodej osoby porusza i budzi ogromny smutek.

Apelujemy do wszystkich kierowców o ostrożność na drogach, zwłaszcza w miejscach, gdzie ruch rolniczy jest bardziej intensywny. Każda chwila nieuwagi może przynieść tragiczne skutki.