Skandal w Warszawie. Nagi mężczyzna przy żłobku

Mieszkańcy Gocławia doświadczyli niecodziennej sytuacji, gdy mężczyzna spacerował po parku całkowicie nago. W interwencję strażników miejskich musiała wkroczyć karetka pogotowia, a potem mężczyzna został odwieziony do szpitala.

Fot. Pixabay

Nieco po 14 strażnicy miejscy dostali informację o gołym mężczyźnie spacerującym w parku na Gocławiu. Gdy dotarli na miejsce, znaleźli go w parku miejskim przy ulicy Bora-Komorowskiego. Spacerujący bez ubrania mężczyzna wędrował z parasolem w ręku.

Cała sytuacja była niezwykle niezręczna, zwłaszcza że w pobliżu znajduje się plac zabaw i żłobek. Strażnicy zwrócili się do niego z prośbą o założenie ubrania, na co mężczyzna odpowiedział, że chce się schłodzić w stawie. Następnie zaczął śpiewać strażnikom.

Wkrótce stało się jasne, że mężczyzna może mieć problemy psychiczne. W odpowiedzi na to, strażnicy wezwali pogotowie ratunkowe. Zanim jednak karetka przyjechała, strażnicy znaleźli jego ubranie niedaleko.

Mężczyzna zgodził się na założenie jedynie bluzy. Gdy zauważył nadjeżdżającą karetkę, próbował schować się w pobliskiej studzience. Po pewnych trudnościach został przekazany ratownikom i przetransportowany do szpitala.