Uwaga, Klienci! Wzrost cen usług w kolejnym banku!

Bankier.pl poinformował o nowych stawkach opłat w banku Credit Agricole, które wpłyną na różnorodne typy kont dostępnych w ofercie banku.

Fot. Finanse Prosto

Credit Agricole to kolejna instytucja finansowa, która zdecydowała się na zaktualizowanie swojego cennika. Klienci zostali poinformowani o tym poprzez aktualizowane tabele opłat i prowizji. Wśród najważniejszych zmian znajduje się nowa opłata za korzystanie z Konta dla Ciebie, która wynosi teraz 20 zł. Opłatę można uniknąć, wpłacając na konto co najmniej 1,5 tys. zł (wcześniej 1 tys. zł), lub wykonując pięć transakcji kartą lub za pomocą BLIK-u (wcześniej wystarczyła jedna transakcja).

Dodatkowo, koszty wypłat z bankomatów spoza sieci Credit Agricole wzrosną z 7 zł do 9 zł.

Bank również zdecydował się na zaktualizowanie opłat dla innych rodzajów kont:

  • Opłata za obsługę ROR dla Konta podskoczyła z 0 do 6 zł,
  • W przypadku Konta PROSTOoszczędzającego, stawka za ROR zwiększyła się z 9,50 zł do 9,80 zł, a za kartę z 7,50 zł do 7,80 zł,
  • Dla Konta PROSTOoszczędzającego PLUS opłata za ROR wzrosła z 12 zł do 15 zł, podobnie jak miesięczna opłata za kartę, która teraz wynosi 15 zł,
  • Credit Agricole e-Konto i Konta Klasyczne oraz Konto Plus również doświadczyły wzrostu opłat za obsługę ROR, z 10 zł do 15 zł.

Klienci Credit Agricole muszą teraz dostosować swoje finanse do nowych realiów.